Městys Holany
Česky English Deutsch Polski

Akce v okolí


Datum konání
Typ

Více

Turne!ečko Kazoo or die!

Datum konání
Typ

Totální nasazení, které na společné koncertní šňůře s E!E a The Fialky představí i zbrusu nové CD/LP vyráží už dvacátým devátým rokem na turné. Tentokrát kapela navštíví celkem 16 měst (Čechy, Morava, Slovensko) a 14 kulturních domů (pouze v Praze a Bratislavě proběhne klubové vystoupení). Totální nasazení uvidíte v sestavě Sváťa, Franky, Karloss a na postu druhého kytaristy a zpěváka se představí staronový člen – Pavel Pešata alias P.P. Cvok. Kapela s sebou přiveze nový koncertní repertoár, ve kterém samozřejmě nebudou chybět známé a žádané hitovky. Většinu koncertů pojedou Totáči s vlastním zvukem a světelným parkem. Dle slov šéfa pořádající agentury ForFUN Agency, Aleše Uhlíře to bude největší totální šau :) v historii Totálního nasazení. „Čekají nás více než tři hodiny neskutečně energické smršti, protože Totáči, E!Ečka a The Fialky jsou prostě zabijáci ve svém oboru“, dopňuje Aleš.

Více

CROSSOVER SICKFEST VOL.18

Datum konání
Typ

- osmnácté pokračování CSF, zřejmě již kultovní akce - podeváté v jabloneckém Woko Klubu - pět kapel - rozmanitý výběr alka i nealka - prodej Merch zajištěn - otevřeno od 18.30 hod.

Více

Temporary Night - multižánrový festival

Datum konání
Typ

Prvý ročník multižánrového mestského festivalu vypukne posledný aprílový víkend. Tešiť sa môžete na 3 dni a noci nabité tým najlepším z alternatívnej scény zo Slovenska a okolia vo viacerých kluboch zároveň. O sprievodný program sa okrem hudby postarajú prednášky, diskusie, literatúra či divadlo. To všetko za minimálne vstupné 15 Eur na všetky tri dni. Viac info o programe a predpredaji budeme postupne pridávať. Potvrdení interpreti: NADJA (DE/CA) HARMED (HU) PREZIDENT LOURAJDER VOJDI MENTAL TENSION BLIND RATTVISA HROBÁR RANA STERCORE INCRIMINATE BRIZOLIT

Více
holany